انعقاد تفاهم‌نامه بین جهاددانشگاهی بوشهر و مرکز آموزش و پژوهش

۲۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۵ کد : ۹۸۲ اخبار آموزش تاپ خبر اخبار مرکز شماره یک
تعداد بازدید:۱۲۹
رئیس جهاددانشگاهی بوشهر از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان دولت به منظور آموزش و بهسازی منابع انسانی در این استان خبر داد.
انعقاد تفاهم‌نامه بین جهاددانشگاهی بوشهر و مرکز آموزش و پژوهش

رئیس جهاددانشگاهی بوشهر از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان دولت به منظور آموزش و بهسازی منابع انسانی در این استان خبر داد.

علی احمدی زاده روز شنبه در آئین انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان بوشهر اظهار کرد: هدف از این تفاهم نامه برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه کارکنان دولت است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی دارای مجوز رسمی برگزاری دوره‌های ضمن خدمت از سازمان امور اداری و استخدامی کشور است، این آموزش‌ها با هم افزایی با مرکز آموزش و پژوهش استان برای ارتقا شغلی کارکنان دولت و افراد جویای شغل و کسانی که به دنبال آینده روشن هستند برگزار می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی بوشهر بابیان اینکه آموزش و بهسازی منابع انسانی در استان بوشهر مورد غفلت قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: با اجرای این تفاهم‌نامه نه تنها عملکرد کارکنان و سازمان بالا می‌رود، بلکه بهبود مهارت‌های مدیران، افزایش رضایت کارکنان و ارباب رجوع را در پی دارند.

احمدی زاده تصریح کرد: آموزش ضمن خدمت یکی از مؤثرترین ابزارهای مدیران برای مقابله با تغییرات محیطی است و ضامن ارائه مناسب خدمات، به خصوص در سازمان‌های خدماتی و دولتی است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان بوشهر، به منظور ایجاد گسترش همکاری‌های مشترک و بهره مندی از توانمندی‌های فی ما بین، تفاهم نامه‌ای بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان بوشهر منعقد شد.

کلید واژه ها: بوشهر استان بوشهر جهاددانشگاهی استان بوشهر استان جهاددانشگاهی استان آموزش مرکز آموزش آموزش پژوهش جهاددانشگاهی کارکنان


نظر شما :