برگزاری آزمون استخدامی تامین‌ اجتماعی به‌همت جهاددانشگاهی بوشهر

۲۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۷ کد : ۹۸۳ اخبار آموزش تاپ خبر اخبار مرکز شماره یک
تعداد بازدید:۱۲۸
مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاددانشگاهی استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در این استان با شرکت ۴۶۳ نفر خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی تامین‌ اجتماعی به‌همت جهاددانشگاهی بوشهر

مدیر اجرایی آزمون‌های استخدامی جهاددانشگاهی استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در این استان با شرکت ۴۶۳ نفر خبر داد.

عارفه سلیمی روز پنجشنبه اظهار کرد: ۵۷۰ نفر در آزمون استخدامی تأمین اجتماعی استان بوشهر نام‌نویسی کرده بودند که از این تعداد ۱۰۷ نفر غایب بودند و آزمون با شرکت ۴۶۳ نفر از ساعت ۹ تا ۱۱ برگزار شد.

وی اضافه کرد: از بین شرکت کنندگان در این آزمون نفرات نهایی پس از کسب نمره حد نصاب، قبولی در مصاحبه علمی و تاییدیه گزینش جذب و در مجموعه تأمین اجتماعی استان بوشهر مشغول به کار خواهند شد.

مدیر اجرایی آزمون‌های استخدامی جهاددانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: در این استان پذیرش نیرو در در رشته‌های کارشناسی پرستاری، کارشناس هوشبری، کارشناس اتاق عمل، کارشناس امور مالی، کارشناس مامایی، کارشناس پرتوشناسی، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس پذیرش و اطللاعات و کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی با جذب ۱۰۷ نفر در دستور کار مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است.

سلیمی تصریح کرد: این آزمون با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد و قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه داوطلبان الزامی بود.

وی خاطر نشان کرد: نتایج آزمون استخدامی تأمین اجتماعی از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: آزمون آزمون استخدامی کارشناس استان اجتماعی استان تأمین اجتماعی استان استان بوشهر نفر استخدامی تأمین


نظر شما :